Protetyka

Prace protetyczne Naszych Pacjentów wykonywane są przez współpracującą z nami Pracownię Protetyczną Sudnik & Cholewa.

 

pracownia protetyczna

Pracownia protetyczna Sudnik & Cholewa jest jedną z największych w Szczecinie. Należym do Izby Gospodarczej Techników Dentystycznych i jest zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, a ich wyroby są zgodne z polską i europejską Normą. Pracownia jest  Laboratorium Partnerskim 3M ESPE oraz DemoLabem AMANN GIRRBACH i dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz wysokiej jakości materiałami, renomowanych firm.

Pracownia protetyczna posiada skanery 3M ESPE i NOBLE BIOCARE do skanowania podbudów cyrkonowych, belek i konstrukcji na implantach, jak również łączników indywidualnych ASTRA ATLANTIS oraz frezarkę AMANN GIRRBACH do skanowania i frezowania metalu, łączników indywidualnych, cyrkonu, teleskopów oraz prac tymczasowych. Jako NOWOŚĆ oferuje: nanoceramikę 3M ESPE, pełnokonturowy cerkon, metal frezowany na sucho metodą CAD/CAM oraz VISIO.LIGN – materiał do licowania o ścieralności zębów własnych.

Ciągłe konsultacje i nadzór nad wykonywanymi pracami protetycznymi, jak również częste uczestnictwo w szkoleniach pracowników współpracującego  z nami laboratorium  pozwala na osiąganie wysokiej jakości wykonywanych prac. Jakość tę doceniają pacjenci, ponieważ to właśnie pacjent jest najważniejszym egzaminatorem wykonywanego uzupełnienia protetycznego Na wykonane przez nas prace protetyczne udzielamy gwarancji której czas zależy od rodzaju pracy protetycznej.